Vai esat kādreiz domājuši par zobu balināšanu? Jūs neesat vienīgie! Zobu balināšana ir viens no vispieprasītākajiem kosmētikiskajiem zobārstniecības pakalpojumiem, un tā popularitāte tikai turpina pieaugt, liecina Amerikas Kosmētikas zobārstniecības akadēmijas dati. Lai gan zobiem patiesībā nav jābūt žilbinoši baltiem, neviens nevēlas, lai viņu zobi izskatītots pēc rindas kukurūzas graudiņiem. Daži no populārākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlas zobu balināšanu, ir šādi:

1. Lai noņemtu aplikumu no zobiem, kas radies no cukurotu dzērienu lietošanas, kafijas dzeršanas, smēķēšanas, vīna un citiem pārtikas produktiem.

2. Lai palīdzētu smēķēšanas atmešanā. Ja jūs cenšaties atmest smēķēšanu, tad zobu izbalināšana var būt labs motivators lai to paveiktu. Ja Jūs izbalināsiet zobus, tad iespējams negribēsiet atkal sabojāt žilbinošo smaidu ar cigaretēm.

3. Lai labi izskatītos īpašos gadījumos. Īpašs notikums, piemēram, kāzas, darba intervija vai klases salidojums. Cilvēki vēlas, lai vissvarīgākajos notikumos viņi izskatītos satriecoši. Žilbinošs smaids ir 90% no tā!

4. Lai būtu pašpārliecinātāks darba intervijās. Balts smaids palielinās jūsu pašpārliecinātību un palīdzē radīt lielisku pirmo iespaidu, dodoties uz darba interviju.

5. Jūsu pārliecības un pašcieņas palielinājums, ko rada lielisks smaids un balti zobi. Dzeltenie zobi var būt mulsinoši. Ar jaunu un uzlabotu smaidu cilvēki kļūst pārliecināti par savu izskatu.

6. Jo zobi paliek dzeltenāki, paliekot vecākam. Dabiskais novecošanās process var izraisīt zobu dzeltenumu un zobi var sākt izskatīties neveselīgi, tādējādi liekot mums justies veciem un neveselīgiem.

7. Jo nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Lai iegūtu baltus zobus, operācija nav nepieciešama. Tā vietā ir vairākas drošas iespējas, kas ir nesāpīgas un bez jebkāda riska. Piemēram, zobu implanti ir zobārstniecības procedūra, kurā ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Zobu implantu cenas ir atbilstošas to kvalitātei un būs jārēķinās ar nedaudz lielākām izmaksām tāpēc labāk ir par sava mutes dobuma veselību rūpēties ik dienu. Ja Jums ir nepieciešami zobu implanti, tad vieni no labākajiem ir ankylos.

8. Labāka mutes dobuma higiēna. Cilvēkiem, kas iegulda naudu labākā smaidā, ir labāki mutes dobuma higiēnas paradumi. Parasti, tie, kas vēlas balināt zobus arī ikdienā rūpējas par savu smaidu – viņi iegulda laiku, lai tīrītu un diegotu zobus, un regulāri apmeklētu zobārstu. Šīs darbības ir labākais veids, kā uzlabot mutes dobuma veselību un novērst slimības.

9. Līdzīgi kā 40 ir jaunais 30, zobu balināšana ir jaunais ādas kopšanas līdzeklis. Gaišāks smaids bieži tiek saistīts ar jaunību. Nav jēgas no izskatīgas ādas, ja atverot muti pavīd dzeltenīgi zobi. Tiecoties pēc jaunāka izskata, noteikti atcerieties gan par ādu, gan par zobiem.

10. Zobu balināšana ir salīdzinoši lēta, salīdzinājumā ar citām kosmētiskajām procedūrām. Par balināšanas iespējām un izmaksām konsultējieties ar savu zobārstu vai arī aplūkojiet mūsu mājas lietošanai paredzētos zobu balināšanas produktus. Taču neviens no mājās lietojamajiem produktiem nav labāks par zobārsta kabinetā panākto balināšanu.

Balts smaids ir kā saule, kad tas redzams, visi ir laimīgāki. Ja Jūs izskataties labi, jūtaties labi un smaidat, tad tas uzlabo dienu arī citiem! Meklējat veidus kā uzlabot savu smaidu? Spiediet šeit – noderīgi padomi.