Papildus ienākumi vien pāris klikšķu attālumā!

Kļūsti par SmaidaFabrika.lv partneri un nopelni komisijas maksu katru reizi, kad kāds caur tavu unikālo saiti iegādāsies zobu balināšanas produktus.

Register

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politika.

Augstas komisijas maksas

Mūsu partneri, par katru noslēgto darījumu, saņem līdz pat 30% lielu komisijas maksu

Izmaksas pēc pieprasījuma

Izmaksāsim Jūsu nopelnīto naudu pēc Jūsu pieprasījuma, pat svētdienā!

Kvalitatīvs produkts

SmaidaFabrika piedāvājumā ir pasaules klases zobu balināšanas produkti un izcils klientu serviss.

Atbalsts

Palīdzēsim ar ieteikumiem, lai Jūs varētu pārdot un nopelnīt vairāk!

Kā tas darbojas?

Reģistrējies SmaidaFabrika.lv partnerprogrammā un saņem savu īpašo partnera saiti. Dalies ar šo saiti savos sociālajos tīklos, forumos, savā mājas lapā vai citur. Katru reizi, kad kāds veiks pirkumu SmaidaFabrika.lv interneta veikalā saņemsi komisijas maksu.

SmaidaFabrika.lv partnerprogramma ir piemērota ikvienam, sākot no amatieriem, blogeriem un influenceriem līdz pat partnermārketinga profesionāļiem.

Biežāk uzdotie jautāumi

Cik lielu komisijas maksu es saņemšu? – Komisijas maksa ir atkarīga no piesaistīto klientu skaita iepriekšējā mēnesī. Sākuma likme ir 20% no pirkuma neto summas. Ja ieteiksiet 5 jaunus klientus, palielināsim Jūsu likmi uz 25%, bet par 10 uz 30%!

Kad es saņemšu izmaksu? – Komisijas tiks izmaksātas uzreiz, līdzko katrs pasūtījums, ko Jūs būsiet ieteicis tiks izpildīts.

Kāda ir minimālā izmaksa? – NAV minimālās izmaksas! Jūs saņemsiet komisijas maksājumu savā PayPal kontā pēc katra ieteiktā pasūtījuma!

Kur es saņemšu savu nopelnīto naudu? – Izmaksas tiek veiktas caur PayPal. Savu PayPal epasta adresi ir jānorāda savā profilā, sadaļā “Iestatījumi”.