Par Mums

Ideja par kvalitatīvu mājas zobu balināšanas produktu veikala izveidi tapa pēc atklāsmes, ka Latvijā šādus produktus nav iespējams iegādāties. Pēc cītīga izpētes procesa tika noslēgta vienošanās Beaming White.

Beaming White ir viena no pasaulē vadošajām kosmētiskās zobu balināšanas kompānijām. Šīs kompānijas produktu galvenā ražotne atrodas ASV, kas garantē lielisku produktu kvalitāti. Kompānijas galvenā mītnes vieta ir ASV, Vankūverā, bet Eiropā šīs kompānija ir bāzēta Barselonā, Spānijā. Beaming White ir sertificēts uzņēmums ASV Pārtikas un zāļu pārvaldē (FDA) un tās godīgumu apliecina BBB (Better Business Bureau) akreditācija.

Jūs varat būt droši par Smaidafabrika.lv interneta veikalā nopērkamo produktu kvalitāti un efektivitāti. Mūsu veikalā atrodamie produkti nesatur Eiropas Savienībā aizliegto vielu – ūdeņraža peroksīdu. Šī viela ir ļoti efektīva zobu balināšanā, bet tā var nodarīt kaitējumu Jūsu zobiem un smaganām, tādēļ to ir atļauts izmantot tikai zobārstu kabinetos, profesionāļu uzraudzībā. Neskatoties uz šīs aizliegtās vielas neesamību, mūsu produkti ir efektīvi, par ko liecina gan mūsu pašu, gan mūsu klientu sasniegtie zobu balināšanas rezultāti.

Mēs cenšamies nodrošināt labāko klientu apkalpošanu un ātru pasūtījumu piegādi. Ja Jums ir radušies kādi jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums kontaktu lapā.

Radīsim gaišus smaidus kopā!