Rūpes par zobiem ir būtisks vispārējās veselības un labsajūtas aspekts. Veselīgi zobi ne tikai veicina pašpārliecinātību, bet arī būtiski ietekmē gremošanas procesu un vispārējo veselību. No ikdienas zobu kopšanas līdz Beaming White Zobu balināšanas komplektam. Beaming White Zobu balināšanas pakas var būt arī kā dāvanu komplekti, ko uzdāvināt svētkos saviem mīļajiem, lai iegūtu un saglabātu skaistu smaidu. Šajā rakstā mēs aplūkosim noderīgus padomus, kas Jums palīdzēs saglabāt žilbinoši baltu smaidu.

Kāpēc ir svarīgi saglabāt žilbinoši baltu un veselīgu smaidu?

Balti zobi ir skaisti un pievilcīgi. Tie rada veselīga un kopta izskata iespaidu. Tāpēc balts smaids var uzlabot pašapziņu un palīdzēt Jums justies labāk savā ādā.

Balts smaids ne tikai izskatās labi, bet arī ir veselīgs. Zobu emalja, kas ir atbildīga par zobu baltumu, pasargā zobus no kariesa un citām zobu slimībām. Ja emalja ir bojāta, zobi kļūst dzelteni vai brūngani, un tie ir pakļauti arī citiem bojājumiem. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par zobu emalju, lai saglabātu veselus un baltus zobus.

Cilvēkiem, kuri strādā ar klientiem, piemēram, pārdevējiem, konsultantiem vai viesmīļiem, balts smaids var palīdzēt radīt labu pirmo iespaidu.

Mutes higiēnas ievērošana

  1. Zobu trīšana: Labas mutes dobuma higiēnas stūrakmens ir regulāra zobu tīrīšana. Lietojiet zobu pastu ar fluoru un zobu birsti ar mīkstiem sariņiem, lai iztīrītu zobus vismaz divas reizes dienā – vienu reizi no rīta un vienu reizi pirms gulētiešanas. Zobu tīrīšana palīdz noņemt aplikumu – lipīgu baktēriju kārtiņu, kas var izraisīt zobu bojāšanos un smaganu slimības.
  2. Zobu diega izmantošana: Daudzi cilvēki nepietiekami novērtē zobu diegu lietošanas nozīmi. Zobu diegs palīdz iztīrīt zobus starp zobiem, kur zobu birste nevar piekļūt, novēršot aplikuma uzkrāšanos un samazinot kariesa un smaganu slimību risku. Centieties izmantot zobu diegu vismaz reizi dienā.
  3. Mutes skalojamais līdzeklis: Iekļaujot mutes dobuma kopšanas rutīnā antibakteriālu vai fluorīdu saturošu mutes skalojamo līdzekli, varat nodrošināt papildu aizsardzību pret baktērijām un nostiprināt zobu emalju. Konsultējieties ar zobārstu, lai saņemtu Jūsu vajadzībām pielāgotus ieteikumus.

Regulāras zobu pārbaudes

Regulāras zobu pārbaudes ir ļoti svarīgas profilaktiskai aprūpei. Plānojiet vizītes pie zobārsta vismaz divas reizes gadā, lai veiktu profesionālu tīrīšanu un apskati. Šīs vizītes ļauj agrīni atklāt iespējamās problēmas un nekavējoties iejaukties, lai novērstu nopietnākas problēmas.

Profesionāla zobu tīrīšana palīdz noņemt aplikumu un zobakmens nogulsnes, ko nevar pienācīgi novērst, regulāri tīrot zobus ar zobu birsti un zobu diegu. Šis process palīdz novērst kariesu, gingivītu un smagākas smaganu slimības.

Zobārsti var ieteikt veikt rentgena izmeklējumus, lai konstatētu iespējamās problēmas, kas nav redzamas parastās apskates laikā. Rentgens var palīdzēt agrīni atklāt dobumus, kaulu zudumu un citas zobu problēmas.

Izvairieties no kaitīgiem ieradumiem

Pārmērīgs saldo pārtikas produktu un dzērienu patēriņš var veicināt zobu bojāšanos. Ierobežojiet konfekšu, limonāžu un citu saldo našķu patēriņu, lai saglabātu žilbinošu smaidu.

Smēķēšana un tabakas izstrādājumu lietošana var izraisīt zobu krāsošanos, smaganu slimības un mutes vēzi. Tabakas lietošanas pārtraukšana ievērojami uzlabos Jūsu mutes veselību.

Beaming White Zobu balināšanas komplekts

Ja vēlaties padarīt zobus baltākus, izmantojiet Beaming White Zobu balināšanas komplektu. Šajā Premium komplektā ir zobu balināšanas gēls 6-7 sesijām, Jūsu zobi kļūs līdz pat 9 toņiem gaišāki. Balināšanas komplekts nesatur ūdeņraža peroksīdu un atbilst EU standartiem. Pateicoties patentētajām aktīvajām sastāvdaļām un balināšanas gēlam, lietošana ir tikpat efektīva kā zobu balināšana zobārstniecības kabinetā. Iespaidīgi, vai ne?