Zobu balināšanas plāksnītes Crest 3D White Professional Effects

(5 klientu atsauksmes)
4 5

14.0070.00

Professional Effects zobu balināšanas plāksnītes – ja vēlaties iegūt perfektu smaidu vai atjaunot balinātu zobu efektu. Pamanāmi rezultāti jau pēc 2- 3 lietošanas reizēm, balināšanas efekts saglabājas līdz pat 6 mēnešiem un ilgāk.

Izvēlieties sev nepieciešamo plāksnīšu skaitu. Optimāliem rezultātiem, mēs iesakām iziet 7 dienu zobu balināšanas kursu.

✅Produkts ir uz vietas un tiks ievietots Omniva pakomātā vienas darba dienas laikā!

Lietotāju pirms-pēc rezultāti

atrais zobu balinasanas komplekts

Valērija

Pilns kurss ar ātro komplektu + balinošo zobu pastu

zobu balināšana LED

Katrīna

Lietoja Premium balināšanas komplektu + balinošo zobu

Atsauksmes sociālajos tīklos

Verificēto lietotāju atsauksmes

5 atsauksmes par Zobu balināšanas plāksnītes Crest 3D White Professional Effects

 1. Laine

  Laba kvalitāte, laba cena un paciņa pakomātā tika ievietota jau tajā pašā dienā.
  Iesaku izvēlēties 10 reižu kursu, jo ar 6-7 rezultāti būs jau ļoti labi, bet pārējās trīs varēs izmantot vēlāk, lai atsvaidzinātu zobu baltumu.

 2. Vita

  Ļoti laba prece un laba cena

 3. Zobu feja

  Lielisks produkts

 4. Līga (verificēts lietotājs)

  Labs produkts!Un piegāde ātra!
  Paldies:)

 5. Annija

  Jau pirmajā lietošanas reizē nevarēju izturēt pat 20min, zobos uzreiz jutu stipru jutīgumu/sāpes, un man nav jūtīgi zobi, visi salaboti, bez bojājumiem. Arī noņemot plāksnītes un izmazgājot zobus uzreiz- aizvien jūtu zobos jūtīgumu. Ja nākamajā dienā jūtīgums būs izteiktāks- balināšanu neturpināšu. Pārāk agresīvs pret zobiem.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Produkta pilnais apraksts

Professional Effects zobu balināšanas plāksnītes – ja vēlaties iegūt perfektu smaidu vai atjaunot balinātu zobu efektu. Pamanāmi rezultāti jau pēc 2- 3 lietošanas reizēm, balināšanas efekts saglabājas līdz pat 6 mēnešiem un ilgāk.

Zobu balināšanas plāksnītes nāk pa pāriem 1 augšējiem / 1 apakšējiem zobiem. Vienā lietošanas reizē ir jāizmanto abas plāksnītes.

Crest zobu balināšanas plāksnīšu lietošanas instrukcija:

3 viegli soļi līdz skaistam, baltākam smaidam:

 • Noņemiet baltās sloksnes no pamatnes;
 • Stingri uzklājiet uz zobu virsmas;
 • Atstājiet plāksnītes uz zobiem 30-45 minūtes, lai garentētu labāko balināšanas rezultātu.

Crest zobu balināšanas plāksnītes:

 • Ievērojami baltāki zobi, 100% garantēti;
 • Rezultāti noturēsies 6 mēnešus un ilgāk;
 • Bezmaksas nosūtīšana ar Omniva pakomātiem;
 • Noņems 10+ gadu nosēdumus uz zobiem;
 • Balināšanas plāksnītes nenoslīdēs no zobiem lietošanas laikā.

Sastāvs:

PVP, ūdens, PEG-8, akrilātu kopolimērs, ūdeņraža peroksīds, Nātrija hidroksīds, Nātrija saharīns.

Jautājumi un atbildes par Crest plāksnītēm:

Vai pirms un pēc Crest zobu balināšanas līdzekļu lietošanas ir jātīra zobi

Crest 3DWhitestrips: zobus var viegli iztīrīt uzreiz pēc crest 3DWhitestrips lietošanas, taču neiesakām tīrīt zobus uzreiz pirms crest 3DWhitestrips uzklāšanas, jo tas var kairināt smaganas. Pirms zobu tīrīšanas nodrošiniet pietiekami daudz laika, lai izvairītos no smaganu kairinājuma.

Vai var izmantot Crest 3DWhitestrips, ja tikko ir veikta zobu higiēnas procedūra pie zobārsta?

Iesakām pagaidīt dažas dienas pēc zobu higiēnas procedūras, lai izmantotu Crest 3DWhitestrips, ja zobi un/vai smaganas ir jutīgas, lai izvairītos no turpmākas diskomforta sajūtas. Pirms lietošanas iesakām arī konsultēties ar zobārstu.

Vai var izmantot Crest 3DWhitestrips uz aizmugurējiem zobiem?

Neiesakām uz aizmugurējiem zobiem izmantot Crest 3DWhitestrips, jo plāksnītes ir speciāli veidotas, lai tās atbilstu priekšējiem zobiem – zobiem, kas ir redzami smaidot.

Crest zobu balināšanas plāksnītēm ir beidzies derīguma termiņš. Vai es vēl varu tās izmantot?

Lai gan tās joprojām ir droši lietojamas, mēs neiesakām izmantot crest 3DWhitestrips pēc to derīguma termiņa beigām, jo balināšanas sastāvdaļu efektivitāte tiks vājināta.

Kā darbojas Crest 3D White Whitestrips?

Crest 3D zobu balināšanas plāksnītes ir plānas, elastīgas sloksnes, kas pārklātas ar zobu balināšanas želeju, kas satur peroksīdu. Tās ir izstrādātas atbilstoši zobu formai, un tās iedarbojas, balināšanas gēlam saskaroties ar zobiem, lai piekļūtu zobu nosēdumiem uz zobu virsmas un zem tās.

Cik bieži var izmantot Crest Whitestrips?

Plašā klīniskā un patērētāju testēšanā tika noskaidrots Crest 3D White Whitestrips drošums un efektivitāte. Pamatojoties uz šī testa rezultātiem, nav ieteicams izmantot vairāk par 2 augšējām plāksnītēm un 2 apakšējām plāksnītēm dienā.

Smaganu kairinājums un jutīgi zobi no Crest zobu balināšanas plāksnītēm

Tāpat kā jebkurai zobu balināšanas sistēmai, kas satur peroksīdu, lietojot Crest 3D White Whitestrips, uz laiku var veidoties zobu/smaganu jutība. Dažiem cilvēkiem, lietojot šo vai citus balināšanas līdzekļus, var rasties zobu jutība vai smaganu diskomforts. Ja attīstās būtiska zobu jutība vai smaganu diskomforts, mēģiniet izmantot plāksnītes katru otro dienu. Ja problēma joprojām pastāv, pārtrauciet lietošanu. Zobu balināšanas sistēmas izmantošana jau jutīgiem zobiem var paaugstināt diskomforta līmeni, ko parasti izjūtat. Ja ir bažas par jutīgumu, iesakām izmēģināt Beaming White zobu balināšanas produktus bez peroksīda.

Vai var izmantot balināšanas plāksnītes, ja man ir pielikti zobi, implanti u.t.t.?

Crest zobu balināšanas plāksnītes nebojā un nebalina nedabīgus zobus. Crest 3D White plāksnītes balinās tikai dabiskos zobus, tāpēc, ja kāds no tiem ir uz priekšējiem zobiem, starp nedabīgajiem zobiem un baltākajiem zobiem var būt jūtamas krāsu atšķirības. Crest plāksnītes ir radītas, lai balinātu tikai tos zobus, kas ir redzami smaidot.

Vai Crest plāksnītes ir kaitīgas zobiem?

Nē, šis produkts ir izstrādātas tā, lai tās būtu drošs un efektīvs, ja to lieto atbilstoši instrukcijai. Plāksnītēs ir tā pati balinošā sastāvdaļa, ko zobārsti izmanto zobu balināšanai.