Vai jūs meklējat zobu balināšanas līdzekli, kas neizraisīs kairinājumu un kaitīgas blakusparādības? Šķiet, ka gandrīz katra zobu balināšanas produktu reklāma sākas šādi, taču, pēc mūsu pieredzes, lielākā daļa mājas zobu balināšanas komplekti ir dārgas kļūdas.

Tomēr ir viens “mājās” zobu balināšanas līdzeklis, kas patiešām izceļas no pārējiem – Beaming White Premium mājas zobu balināšanas komplekts, kurš nesatur ūdeņraža peroksīdu.

Redziet, šī sistēma patiešām ir viena no vienīgajām, kuras mēs pārbaudījām un kurā nav ūdeņraža peroksīda! Neskatoties uz to, tas sniedz lieliskus rezultātus bez blakusparādībām, kas parasti saistītas ar balinošo gēluu lietošanu. Tā kā tajā nav peroksīda, sistēma ir lielisks risinājums cilvēkiem ar jutīgiem zobiem un smaganām. Pēc mūsu pieredzes tas ir ātri un viegli lietojams un tam ir pieejama cena. Aplūkosim šo produktu tuvāk.

 

Zobu balināšana bez zobu jutīguma – vai tas vispār ir iespējams? Beaming White gēls bez peroksīda ir viens no dažiem zobu balināšanas risinājumiem, ar kuru tas ir iespējams. Un šī produkta rezultāti ir tik labi, ka neviena cita produkta rezultāti nestāv tiem klāt. Pēc Beaming White Premium komplekta kurs iziešanas, mēs piekrītam viņu apgalvojumam, ka tas ir “Ātrākais veids, kā balināt zobus bez jebkādas jutības!” Ja jūs meklējat absolūti labāko zobu balināšanas komplektu, tas ir Beaming White Premium! Un Jūs to jau varat saņemt rīt, sev tuvākajā Omniva pakomātā ar bezmaksas piegādi!

Kas ietilpst Beaming White Premium zobu balināšanas komplektā?

Šeit ir visas šī komplekta sastāvdaļas:

 • 10 ml zobu balināšanas gēls bez peroksīda 5-7 sesijām. Šis ir vislabākais mājas zobu balināšanas komplekts, ja Jums ir jutīgi zobi vai smaganas. Šī gēla aktīvā sastāvdaļa ir nātrija bikarbonāts, kura lietošanas drošums ir apstiprināts klīniskajos pētījumos. Pats gels faktiski ir izgatavots no granātābolu un kumelīšu ekstraktiem, kuri ir divi dabīgi produkti, kuri var uzlabot Jūsu zobu krāsu.
 • Somiņa ar rāvējslēdzēju;
 • LED lampa – slepenais ierocis sistēmā. Unikālais LED gaisma paātrina balināšanas procesu, izmantojot oksidēšanas procedūru, kas palielina želejas balināšanas spēku.
 • Kārbiņa kapju glabāšanai;
 • Augšējās un apakšējās mutes kapes (mutes kapes, pirms pirmās lietošanas reizes, ir jāpielāgo Jūsu zobiem);
 • Balināšanas aktivators. Pirms balināšanas izsmidziniet tīrīšanas līdzekli priekšapstrādei / zobu tīrīšanai;

Sākumā mēs bijām mazliet skeptiski, kad dzirdējām par sistēmu bez peroksīda, tāpēc pirms tā pārbaudīšanas praksē, nolēmām smalkāk izpētīt balināšanas procesu. Mēs pavadījām labu laiciņu, meklējot, kā darbojas šis gēls, bez peroksīda, un balināšanas sistēmas ķīmiskais process – un mēs atradām šo.

Izrādās, ka želeja satur nātrija bikarbonāta, alvejas, granātābola, D vitamīna un kumelīšu maisījumu. Katrs no tiem ir dabīgs produkts, kas ir atzīts kā drošs efektīvs līdzeklis zobu balināšanā. Faktiski pētījumi mums parādīja, ka liels skaits laboratorijas testu, izmantojot nātrija bikarbonātu, ir pierādījuši, ka tas ir ļoti efektīvs kā zobu balināšanas sastāvdaļa. Pārējie dabīgie produkti vienkārši uzlabo procesu.

Mums īpaši patika LED gaismas paātrinātājs un veids, kā tas paātrināja balināšanas procesu. Tas ļauj redzēt rezultātus ātrāk nekā izmantojot citus, līdzīgus produktus. Protams, ir arī citas sistēmas, kas izmanto LED gaismu, lai paātrinātu balināšanu, taču, pēc mūsu pieredzes, mēs neesam atraduši nevienu, kas ar tiem piedāvātu dabiskus gēlus, kas neizraisa zobu jutīgumu.

Visbeidzot, Beaming White gels satur fluoru, kas palīdz stiprināt jūsu zobu emalju, tāpēc kopumā tā ir ļoti laba sistēma.

Kā tas darbojas?

Beaming White mājas zobu balināšanas komplekta lietošana ir ļoti vienkārša, jo ir jāievēro šie trīs soļi:

 1. Pielāgotajās zobu kapēs iespiediet balināšanas gēlu;
 2. Uzmanīgi ielieciet kapes mutē – uz augšējiem un apakšējiem zobiem;
 3. Visbeidzot, 20-60 minūtes nēsājiet ar LED gaismas akseleratoru.

… un viss! Lietojot šo komplektu pirmo reizi, mēs atklājām, ka to ir patiešām viegli lietot. Norādījumi bija skaidri, process bija vienkāršs un pilnīgi nesāpīgs. Viena maza problēma bija tāda, ka sākotnēji mutes kapes bija mazliet neērtas, bet pēc dažu minūšu valkāšanas tās izrādījās vienas no labākajām, kādas ir gadījies piemērīt. Gēls garšoja labi – patiesībā tas bija ļoti svaigs (to gan nevajadzētu norīt) -, un LED akselerators palīdzēja visu procesu padarīt ātru. Kopumā sistēmas lietošana bija vienkārša, ērta un efektīva.

Plusi:

 • Nav zobu un smaganu jutīguma vai kairinājuma;
 • Ātri rezultāti dažu dienu laikā;
 • Dabīgas sastāvdaļas;
 • Nav peroksīda vai kaitīgu ķīmisku vielu;
 • Ražots ASV;
 • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem.

Mīnusi:

 • Ar augstas koncentrācijas, ūdeņraža peroksīdu saturošiem gēliem var iegūt ātrākus rezultātus, bet ir jārēķinās ar zobu un smaganu jutīgumu.

Kopsavilkums

Beaming White zobu balināšanas komplekts bez ūdeņraža peroksīda ir mūsu galvenā zobu balināšanas izvēle, un tam ir pamatots iemesls. Komplektu var droši un efektīvi izmantot ikviens.

Mūsu testēšana apstiprināja, ka šis gēls ir efektīvs. Tas pierāda, ka jums nav nepieciešamas kodīgas ķīmiskas vielas, lai iegūtu gaišāku smaidu. Šī ir lieliska izvēle, it īpaši, ja jūsu zobi un smaganas ir jutīgas.Gaišāks smaids ir tikai dažu dienu attālumā!