Jums ir jautājumi par Beaming White mājas zobu balināšanas komplektiem? Šeit Jūs atradīsiet atbildes!

Zobu balināšanas komplekta iegāde noteikti nav impulsīvs pirkums, jo mutes dobuma veselība ir ļoti svarīga ikvienam cilvēkam. Pirms šada produkta iegādes Jūs noteikti vēlēsieties iegūt maksimāli daudz informāciju par produktu, kā arī saņemt citu lietotāju atsauksmes par rezultātiem.

Šeit jūs atradīsit atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kas mums tiek uzdoti. Ja šeit nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums kontaktu lapā.

Biežāk uzdotie jautājumi:

 1. Kāpēc iegādāties mājas zobu balināšanas komplektu?
 2. Vai zobu balināšana ir droša?
 3. Cik balti kļūs mani zobi?
 4. Cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai redzētu rezultātus?
 5. Cik ilgi rezultāti saglabāsies?
 6. Kā darbojas balināšanas gēls bez peroksīda?
 7. Vai mūsu zobu balināšanas komplektus ir viegli lietot?
 8. Man ir plombas / kroņi / protēzes / – vai es joprojām varu izmantot mājas zobu balināšanas komplektu?
 9. Esmu veģetārietis vai vegāns, vai Jūsu produkti man ir piemēroti?
 10. Kādas ir jūsu gēla sastāvdaļas?
 11. Kā tiks nosūtīts mans pasūtījums?
 12. Vai jūsu komplekti ir sertificēti?
 13. Kāda ir balināšanas gēla garša?
 14. Vai kāda no sastāvdaļām ir pārbaudīta uz dzīvniekiem?
 15. Vai es varu lietot jūsu zobu balināšanas komplektu, ja esmu stāvoklī?

1. Kāpēc iegādāties mājas zobu balināšanas komplektu?

Mūsdienās ārējais izskats ir kļuvis ļoti svarīgs. Mēdz būt pat tā, ka izskats var ietekmēt vai Jūs tiksiet uzņemts darbā vai nē, to cik pievilcīgs jūs esat pretējā dzimuma pārstāvjiem u.c.

Balti zobi ir ļoti svarīga Jūsu ārējā izskata sastāvdaļa, jo tā var palīdzēt jums izskatīties jaunākam, un cilvēki mēdz saistīt baltos zobus ar draudzīgumu un uzticamību.

Tātad gaišu zobu esaība nekad nav bijusi tik svarīga, taču vēl nesen vienīgā iespēja balināt zobus bija apmeklējot zobārstu. Tā nav tikai vizītes ieplānošana, bet arī pamatīgas izmaksas. Zobu balināšana pie zobārsta var maksāt vairākus simtus eiro par vienu balināšanas procedūru zobārsta krēslā.

Tā kā viss iet uz priekšu un attīstās, ir attīstījusies arī zobu balināšana, un tagad jūs varat iegādāties tādus zobu balināšanas komplektus kā Beaming White, kurus var ērti izmantot savās mājās bez nepieciešamības apmeklēt zobārstu. Tas ir reāls kosmētiskās zobārstniecības sasniegums, un tas ir gan 100% drošs, gan 100% efektīvs traipu noņemšanai un zobu balināšanai. Zobu balināšana mājās piedāvā visas priekšrocības, ko piedāvā balināšana zobārsta krēslā, taču bez jebkādām neērtībām un par daudzas reizes zemākām izmaksām.

2. Vai zobu balināšana ir droša?

Tas noteikti ir atkarīgs no tā, ar kādu produktu Jūs izvēlēsieties balināt savus zobus. Ir pierādīts, ka Beaming White balināšanas komplektos ietilpstošais gēls ir pilnīgi drošs, jo tā formulā, nav ūdeņraža peroksīda. Tomēr līdz šim lielākā daļa zobu balināšanas gēli saturēja ūdeņraža peroksīdu.

Tas nozīmēja, ka uz zobiem tika likta bīstama ķīmiska viela, jo peroksīds ir arī galvenā aktīvā viela, ko izmanto matu balināšanai un krāsošanai. Lieki piebilst, ka ar šo metodi bija daudz nepatīkamu blakusefektu, tostarp smaganu apdedzināšana un palielinātas sāpes un jutīgums gan procedūru laikā, gan pēc tā.

No 2011. gadā šos komplektus Eiropā ir aizliegts pārdot saskaņā ar jauniem noteikumiem, ja vien ārstēšanu neveic kvalificēts zobārsts. Visticamāk, ka šādi komplekti drīz tiks aizliegti arī citās pasaules daļās, tostarp ASV, tomēr Beaming White komplektos netiek izmantots peroksīds, tāpēc tas paliks 100% drošs un likumīgs visā pasaulē.

Mūsu zobu balināšanas komplekti ir izstrādāti, izmantojot formulu, kas vispār nesatur peroksīdu. Tā vietā mēs izmantojam nātrija bikarbonāta spēku un dabiski uzlabojam tā veiktspēju ar tādām sastāvdaļām kā granātābols, kumelīte, alveja un D vitamīns. Tas dod jums ne tikai drošu, bet arī ļoti efektīvu balināšanas pieredzi. Mūsu komplekti neizraisa nekādu jutīgumu vai kairinājumu, un ir pierādīts, ka tie patiešām palīdz uzlabot jūsu zobu un smaganu veselību.

3. Cik balti kļūs mani zobi?

Mēs nevaram precīzi pateikt, cik balti kļūs jūsu zobi, jo tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, arī no tā, cik balti ir jūsu zobi tagad un cik stingri ievērojat ieteicamo balināšanas procedūru un grafiku.

Tomēr vidēji lielākā daļa cilvēku pamana, ka viņu zobi kļūst starp 3-10 toņiem baltāki, ja mūsu Beaming White komplektu lieto 6-7 reizes, kā norādīts. Tas tiek panākts, pateicoties mūsu unikāli sagatavotajam gēlam un mūsu pievienotajām ekstrām, piemēram, LED akseleratora gaismai un ērtām, pielāgotām zobu kapēm. Jūs arī saņemat zobu krāsu ceļvedi, kas iekļauts komplektā, lai palīdzētu izsekot jūsu progresam. Šie rezultāti ir raksturīgi mūsu mājas zobu balināšanas komplektam bez peroksīda, citi zīmoli var nepiedāvāt tik iespaidīgus rezultātus.

4. Cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai redzētu rezultātus?

Lietojot Beaming White produktus, daudzi cilvēki pamana rezultātus jau pēc pirmajām 20 minūtēm. Tas ir tāpēc, ka mēs apvienojam mūsu unikāli sagatavoto želeju ar LED akseleratora gaismu un speciāli pielāgotām mutes kapēm, lai iegūtu maksimālu rezultātu pēc iespējas ātrāk.

Pat tie, kas tik ātri neredz rezultātus, pirmajās izmantošanas reizēs parasti pamana uzlabojumus. Lai iegūtu pilnīgu balināšanas un traipu noņemšanas efektu, mēs iesakām iziet pilnu komplekta balināšanas kursu 6-7 reizes. Tas ne tikai sniegs labākos rezultātus, bet arī nodrošinās, ka rezultāti saglabāsies pēc iespējas ilgāk.

5. Cik ilgi rezultāti saglabāsies?

Līdzīgi kā pasaulē nav veļas pulvera, kas uzturētu drēbes pastāvīgi baltā krāsā, neviena zobu balināšana (pat zobārstu sniegtā) nekad nebūs pastāvīga. Tas ir tāpēc, ka mēs pastāvīgi dzeram un ēdam lietas, kas iekrāso un padara mūsu zobus tumšākus.

Tomēr Beaming White gēls ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu, ka jūsu rezultāti saglabājas pēc iespējas ilgāk. Atkarībā no diētas un mutes dobuma higiēnas procedūrām, izejot pilnu balināšanas kursu, zobi var palikt balti līdz pat 2 gadiem. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no citiem gēliem mēs savā formulā iekļaujam nātrija fluorīdu, kas palīdz stiprināt zobu emalju un ilgāk fiksēt baltumu.

Tomēr, lai saglabātu optimālo baltumu, mēs iesakām regulāri atsvaidzināt rezultātus ik pēc 1–2 mēnešiem. Šim nolūkam Jūs varat izmantot mūsu veikalā atrodamās zobu balināšanas pildspalvas, kuras ir ļoti vienkārši un ēri lietot, pat atrodoties ceļā.

6. Kā darbojas balināšanas gēls bez peroksīda?

Beaming White zobu balināšanas komplekts, bez peroksīda, ir viens no vismodernākajiem zobu balināšanas komplektiem tirgū. Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir nātrija bikarbonāts – tas pats, kas pievienots lielākajai daļai balinošo zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu, ko atradīsiet vietējā lielveikalā. Tomēr šo zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu problēma ir tā, ka tajos ir tikai ļoti neliels daudzums nātrija bikarbonāta, un ar to nepietiek, lai būtu jūtams balinošais efekts.

Klīniskajos pētījumos tika konstatēts, ka, lai sasniegtu optimālu balinošo efektu, nātrija bikarbonāts jālieto 35% stiprumā. Tāpēc tieši tik daudz mēs izmantojam savā gēlā! Pareizais nātrija bikarbonāta daudzums ir pierādījis savu efektivitāti zobu balināšanā, jo tas sadala olbaltumvielas, kas izraisa traipus uz zobiem un krāsas izmaiņas skābekļa iegūšanas procesā.

Papildus tam, Beaming White gēlam ir pievienotas dažas jaudīgas ekstras, piemēram, nātrija fluorīds, kas stiprina emalju un palīdz saglabāt rezultātus ilgāk, un granātābolu, kumelīšu un alvejas ekstrakti, lai uzlabotu un paātrinātu rezultātus, vienlaikus sniedzot arī veselīgākus zobus un smaganas.

7. Vai mūsu zobu balināšanas komplektus ir viegli lietot?

Jā! Beaming White mājas zobu balināšanas komplektu lietot ir ļoti viegli! Vienīgā piņķerīgā lieta varētu būt zobu kapju pielāgošana, bet šīs kapes garantē gandrīz zobārsta kvalitātes rezultātus. Daudzos citos komplektos ietilpst kapes, kuras neder Jūsu zobiem un balināšanas gēls netiek vienmērīgi uzklāts uz visiem zobiem – tā nav problēma ar mūsu komplektiem! Kapju pielāgošana ir vienreizējs process un pēctam Jūs tās varēsiet atkārtoti izmantot pat gadiem ilgi!

Noskatieties video, kā pielāgot kapes:

Mūsu komplekta zobu balināšanas process pa soļiem izskatās šādi:

 1. solis: iespiediet pielāgotajās zobu kapēs balināšanas gēla strīpiņu. Gēlu vēlams spiest kapju priekšpusē, lai pēctam tas noklātu zobu priekšpusi.
 2. solis: iztīriet zobus ar komplektā ietilpstošo aktivatora šķidrumu. Pēc tīrīšanas tam neizskalojiet to ar ūdeni, bet tikai izspļaujiet visu no mutes.
 3. solis: ielieciet augšējās un apakšējās kapes mutē un sakodiet zobus. Balināšanas gēlam vajadzētu noklāt visu zobu virsmu.
 4. solis: ielieciet mutē LED akseleratoru un baliniet zobus 20-60 minūtes.
 5. solis: izņemiet LED, kapes un izskalojiet muti ar remdenu ūdeni. Gatavs! Vai Jums patīk gaišāks smaids!?

8. Man ir plombas / kroņi / protēzes / – vai es joprojām varu izmantot mājas zobu balināšanas komplektu?

Jā, jo mūsu gēls nesatur bīstamas ķīmiskas vielas vai citas šķebinošas vielas, tāpēc tam nevajadzētu radīt problēmas darbiem, ko Jūsu mutē ir veicis zobārsts.. Tas ietver plombas, kroņus un zobu protēzes. Tomēr mēs vienmēr iesakām pirms zobu balināšanas uzsākšanas konsultēties ar savu zobārstu.

Plombas, kroņus un protēzes balināšanas gēls nebalinās – tie paliks tādā pašā krāsā. Balināšanas gēls iedarbojas tikai uz dabīgajiem zobiem.

9. Esmu veģetārietis vai vegāns, vai Jūsu produkti man ir piemēroti?

Jā! Visas mūsu gēlā izmantotās sastāvdaļas ir simtprocentīgi veģetāriešiem un vegāniem draudzīgas un atbilst arī košera standartiem.

10. Kādas ir jūsu gēla sastāvdaļas?

Beaming White gēla galvenā sastāvdaļa ir 35% nātrija bikarbonāts – precīzs daudzums, kas ir pierādīts, lai sniegtu izcilus balināšanas rezultātus.

Mēs arī pievienojam nātrija fluorīdu zobu emaljas stiprināšanai un rezultāta ilgākai noturībai, kā arī vairākas dabīgas sastāvdaļas veselīgākiem zobiem un smaganām, ieskaitot alveju, granātābolu un kumelītes.

Mēs izmantojam dabiskus aromatizētājus, lai radītu svaigu piparmētru garšu, kā arī glicerīnu, karbomēru, polisorbātu 20 un kālija sorbātu, lai nodrošinātu, ka jūsu želeja paliek svaiga un to var viegli iespiest zobu kapēs.

11. Kā tiks nosūtīts mans pasūtījums?

Ja nenorādīsiet citādāk, visus pasūtījumus mēs izsūtam ar Omniva pakomātu starpniecību. Piegādes izmaksas sedzam mēs. Sūtījumus ievietojam pakomātā tajā pašā dienā, tādēļ varat gaidīt SMS no Omniva 1-2 darba dienu laikā.

12. Vai jūsu komplekti ir sertificēti?

Tā kā mēs izmantojām formulu, kas nesatur ūdeņraža peroksīdu, mūsu komplekti ir 100% likumīgi pārdošanai ASV, Eiropā vai faktiski jebkur pasaulē! Mūsu komplektos pievienotais balināšanas gēls neizraisa kairinājumu vai citas blakusparādības, tāpēc tas ir pilnīgi drošs. Tāpat, Beaming White balināsanas gēli ir apstiprināti Amerikas Pārtikas un zāļu pārvaldē jeb FDA. Apstiprinājumu varat aplūkot šeit.

13. Kāda ir balināšanas gēla garša?

Lai jebkurš zobu balināšanas komplekts būtu efektīvs, tās gēla garšai vajadzētu būt patīkamai, pretējā gadījumā jūs to vienkārši neizmantosiet. Tāpēc mēs izmantojam dabiskus aromatizētājus, lai radītu svaigu, bet maigu piparmētru garšu, kas jums noteikti patiks un jūs vienmēr gaidītu zobu balināšanas sesiju.

14. Vai kāda no sastāvdaļām ir pārbaudīta uz dzīvniekiem?

Noteikti nē! Beaming White ļoti stingri iestājas par dzīvnieku tiesībām un uzskata, ka kosmētikas līdzekļu izmēģinājumi uz dzīvniekiem jebkādā veidā nekad nav pieņemami.

Sastāvdaļas tiek rūpīgi iegūtas un varat būt droši, ka mūsu produkti nav testēti uz dzīvniekiem. Mēs lepojamies arī ar to, ka mūsu gēls ir 100% piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

15. Vai es varu lietot jūsu zobu balināšanas komplektu, ja esmu bērna gaidībās?

Esot gaidībās, nav ieteicamas nekāda veida zobu balināšanas procedūras. Nav ieteicams to darīt mājas apstākļos un vēl jo vairāk zobārsta krēslā, jo šie gēli ir daudz koncentrētāki un satur ūdeņraža peroksīdu.

Vai jums ir vairāk jautājumu? Sazinieties ar mums!

Mūsu klientu atbalsta komanda ir gatava atbildēt uz visiem citiem jautājumiem, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums kontaktu lapā.

Ar ko Beaming White izceļas:

 • Beaming White ir vienīgais zīmols tirgū, kas sniedz jums:
 • Unikālu balināšanas formulu, kas nesatur peroksīdu un sniedz redzamus rezultātus jau 20 minūtēs;
 • Individuāli pielāgojamu zobu kapi, kas ļauj sasniegt optimālus balināšanas rezultātus
 • 2 gadu derīguma termiņš katram komplektam, ilgstošai balināšanai.

Tagad ir laiks rīkoties! Dodieties uz mūsu veikalu un pasūti Premium mājas balināšanas komplektu no Beaming White jau šodien!

Mēs par gaišākiem un biežākiem smaidiem! 🙂