Zobu balināšanas komplekti lietošanai mājās vai zobu balināšana pie zobārsta?

Veicot zobu balināšanu mājas apstākļos noteikti ir iespējams ietaupīt naudu, ja salīdzina cenas ar zobārsta apmeklējumu. Lai uztverami parādītu dažādās zobu balināšanas iespējas mājās, apskatīsim tabulu:

Mūsu veikalā pieejamie zobu balināšanas komplekti:

 
Produkts Balināšana pie zobārsta Zobu balināšanas komplekts Zobu balināšanas plāksnītes Zobu balinošie zīmuļi Balinošā zobu pasta
Aptuvenās izmaksas 200 – 500 eiro 7- 75 eiro 8 – 40 eiro 5- 24 eiro 2 – 20 eiro
Procedūru ilgums 1-2 seansi, 1-2h seanss 10-14 dienas, 5-20 minūtes dienā 1-2 nedēļas, 10-60 minūtes procedūrai 1-2 nedēļas, 10-30 minūtes procedūrai 5-6 minūtes dienā (parasta zobu tīrīšana)
Rezultāti būs redzami Uzreiz Pēc 4-10 dienām Pēc 1-2 nedēļām Pēc 2-7 dienām 2-3 nedēļu laikā
Komentāri Rezultāti atšķirās un nebūt tik efektīvi. Ļoti dārgi un efekts izgaist pēc 6-12 mēnešiem. Var sasniegt profesionālus rezultātus. Salīdzinoši lēti un efektīvi. Nav jālieto kapes un gēli. Labs īstermiņa risinājums. Ļoti ātriem rezultātiem. Var izraisīt zobu jutīgumu Noņem aplikumu no zobiem. Nebalina zobus.

Mūsu interneta veiklā ir iespējams iegādāties efektīvu zobu balināšanas komplektu tikai par 39.99 eiro, bet pie zobārsta viena zobu balināšanas seansa cena būs sākot no 200 eiro!

Pateicoties patentētajām aktīvajām sastāvdaļām un balināšanas gēlam, lietošana ir tikpat efektīva kā zobu balināšana zobārstniecības kabinetā. Procedūra ir droša jūsu zobiem, nesāpīga un neizraisa jutīgumu vai sāpes zobos vai smaganās. Viena zobu balināšanas sesija ilgst 60 minūtes, bet Jūs to varat veikt skatoties televīziju vai veicot mājas darbus.

Zobu balināšana zobārstniecībā būs daudz dārgāka, Jums nāksies ieplānot laiku, lai apmeklētu zobārsta kabinetu (vismaz divas stundas) un rezultāti tāpat nebūs garentēti, jo zobu balināšanas rezultāti ir atkarīgi no ļoti daudziem indiviuāliem faktoriem.