Zobu balināšanas komplekti lietošanai mājās vai zobu balināšana pie zobārsta?

Veicot zobu balināšanu mājas apstākļos noteikti ir iespējams ietaupīt naudu, ja salīdzina cenas ar zobārsta apmeklējumu. Lai uztverami parādītu dažādās zobu balināšanas iespējas mājās, apskatīsim tabulu:

Mūsu veikalā pieejamie zobu balināšanas komplekti:

 
ProduktsBalināšana pie zobārstaZobu balināšanas komplektsZobu balināšanas plāksnītesZobu balinošie zīmuļiBalinošā zobu pasta
Aptuvenās izmaksas200 – 500 eiro7- 75 eiro8 – 40 eiro5- 24 eiro2 – 20 eiro
Procedūru ilgums1-2 seansi, 1-2h seanss10-14 dienas, 5-20 minūtes dienā1-2 nedēļas, 10-60 minūtes procedūrai1-2 nedēļas, 10-30 minūtes procedūrai5-6 minūtes dienā (parasta zobu tīrīšana)
Rezultāti būs redzamiUzreizPēc 4-10 dienāmPēc 1-2 nedēļāmPēc 2-7 dienām2-3 nedēļu laikā
KomentāriRezultāti atšķirās un nebūt tik efektīvi. Ļoti dārgi un efekts izgaist pēc 6-12 mēnešiem.Var sasniegt profesionālus rezultātus. Salīdzinoši lēti un efektīvi.Nav jālieto kapes un gēli. Labs īstermiņa risinājums.Ļoti ātriem rezultātiem. Var izraisīt zobu jutīgumuNoņem aplikumu no zobiem. Nebalina zobus.

Mūsu interneta veiklā ir iespējams iegādāties efektīvu zobu balināšanas komplektu tikai par 39.99 eiro, bet pie zobārsta viena zobu balināšanas seansa cena būs sākot no 200 eiro!

Pateicoties patentētajām aktīvajām sastāvdaļām un balināšanas gēlam, lietošana ir tikpat efektīva kā zobu balināšana zobārstniecības kabinetā. Procedūra ir droša jūsu zobiem, nesāpīga un neizraisa jutīgumu vai sāpes zobos vai smaganās. Viena zobu balināšanas sesija ilgst 60 minūtes, bet Jūs to varat veikt skatoties televīziju vai veicot mājas darbus.

Zobu balināšana zobārstniecībā būs daudz dārgāka, Jums nāksies ieplānot laiku, lai apmeklētu zobārsta kabinetu (vismaz divas stundas) un rezultāti tāpat nebūs garentēti, jo zobu balināšanas rezultāti ir atkarīgi no ļoti daudziem indiviuāliem faktoriem.