Kad pacienti jautā zobārstam par zobu balināšanas iespējām, daudzas zobārstniecības klīnikas piedāvā līdzi paņemamas balināšanas kapes kā profesionālu līdzekli, lai novērstu traipus uz zobu virsmas. Zobārsti Jums izstāstīs par šo zobu balināšanas procedūru, un tas Jums palīdzēs saprast, kāds ir process un cik ilgs laiks var būt nepieciešams, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

Kā strādā zobu balināšanas kapes no zobārsta

Līdzīgi kā citas metodes, ko izmanto, lai padarītu gaišāku cilvēka smaidu, mājās paņemtajās kapēs tiek izmantots zobu balinātājs, piemēram, ūdeņraža vai karbamīda peroksīds, lai noņemtu dzelteno krāsu, ko izraisa nepareiza tīrīšana, daži pārtikas produkti un tabakas lietošana. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu četrus svarīgus faktus par šo zobu balināšanas procedūru.

Mājās lietojamie zobu balināšanas komplekti ar kapēm

Vai zinājāt, ka baltākus zobus Jūs varat iegūt ne tikai ar zobu balināšanas kapēm, ko piedāvā zobārstniecības kabinetos, bet arī varat pasūtīt internetā? SmaidaFabrika.lv interneta veikalā ir pieejami vairāki zobu balināšanas komplekti ar kapēm. Šie zobu balināšanas komplekti ar kapēm ir ražoti ASV un to balināšanas gēla galvenā balinošā sastāvdaļa ir nātrija perkarbonāts, videi draudzīga ķīmiska viela, kas bez sāpēm un jutīguma var izgaismot jūsu zobu krāsu līdz 7 toņiem.

Aplūkojiet mūsu interneta veikalā pieejamos zobu balināšanas komplektus ar kapēm:

Turpinot par zobu balināšanas iespējām mājās, atgriezīsimies pie zobārstniecībās pieejamajām balināšanas iespējām.

Ir nepieciešams laiks, lai izgatavotu pielāgotas kapes pēc pasūtījuma

Izmantojot zobārstu piedāvātās balināšanas kapes, pacientiem tiek nodrošināta speciāli pielāgotas kapes, kuras ir veidotas tā, lai tās cieši piegulētu zobiem. Pirmās tikšanās laikā pacienta mutes nospiedumi tiek izgatavoti, izmantojot zobu ģipsi, un pēc tam nosūtīti uz laboratoriju. Vienas līdz divu nedēļu laikā laboratorija izgatavo kapes, kas izskatās līdzīgas caurspīdīgiem izlīdzinātājiem vai fiksatoriem. Tomēr šajās kapēs ir papildu vieta balināšanas šķīduma ievietošanai, un tās ir paredzētas, lai ļautu produktam sasniegt katru zoba daļu, nenokļūstot uz apkārtējām smaganām.

Ārstēšanas process ir aptuveni divas nedēļas

Kad kapes ir izgatavotas, lietotājam ir jālieto kapes aptuveni stundu dienā divu nedēļu garumā. Tomēr tas var mainīties atkarībā no pacienta vajadzībām un izmantotā balināšanas līdzekļa veida. Parasti šķīdumi ar lielāku peroksīda koncentrāciju iedarbojas ātrāk, taču tie jānēsā uz zobiem īsāku laiku. Pacienti var pārtraukt kapju nēsāšanu pēc vēlamā baltuma nokrāsas sasniegšanas.

Ir svarīgi ievērot norādījumus

Atšķirībā no balināšanas sesijas zobārstniecībā, pacienti, kuri izvēlas līdzi ņemamas zobu balināšanas kapes, risinājumu lieto paši. Zobārsts sniegs īpašus norādījumus, kā sagatavot zobus, kā uzlikt gēlu uz kapēm, cik ilgi kapes lietot un kā pēc tam tīrīt zobus. Lai efektīvi balinātu zobus un novērstu nevajadzīgas sāpes vai bojājumus, ir svarīgi, lai pacients neizlaistu nevienu darbību un neatstātu gēlu uz ilgāku laiku, nekā norādīts.

Rezultāti katram pacientam ir atšķirīgi

Lai gan daudzi cilvēki pieņem, ka balināšanas procedūra vienmēr beidzas ar perfektiem, spilgti baltiem zobiem, tas tā nav katram pacientam. Balināšana bieži ir efektīva, lai novērstu ārējos traipus, kas laika gaitā uzkrājas cilvēka uztura dēļ, bet ģenētiskas, medikamentu vai traumas izraisītas krāsas izmaiņas var netikt novērstas, izmantojot parastās zobu balināšanas metodes.

Secinājums

Mājās lietojamās zobu balināšanas kapes var būt labs risinājums pacientiem ar dzelteniem traipiem zobu ārpusē, kuri vēlas paspilgtināt smaidu mājās ar zobārsta palīdzību. Izmantojot individuāli pielāgotas kapes, pacienti var redzēt rezultātus īsākā laika periodā un novērst smaganu kairinājumu.