Reti kurš negribētu iegūt baltāku smaidu. Smaids ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki pamana citos, tāpēc par to ir vērts parūpēties!

Nolēmu izmēģināt SmaidaFabrika.lv piedāvāto mājas zobu balināšanas komplektu no Beaming White. Mani noteikti uzrunāja fakts, ka šajā komplektā ietilpstošais balināšanas gēls nesatur ūdeņraža peroksīdu, jo esmu pārbaudījis, cik sāpīga balināšana ir ar gēliem, kas satur šo vielu.

Man arī nenācās vilties, jo zobu balināšana ar šo komplektu bija pavisam nesāpīga, un zobi nepalika jutīgi nevienā brīdī.

Iepriekš biju balinājis zobus gan ar komplektiem, kas satur ūdeņraža peroksīdu, gan arī zobārsta krēslā. Abos gadījumos bija ļoti, ļoti jutīgi zobi un iekaisušas smaganas.

Šo iemeslu dēļ šobrīd Eiropas Savienībā ir aizliegts pārdot gēlus, kas satur ūdeņraža peroksīdu, bet zobārstniecībās tas joprojām tiek izmantots profesionālās zobu balināšanas procedūrās.

zobu balinasana majas

Tātad, vai es ieguvu gaišākus zobus, izmantojot Beaming White Premium mājas zobu balināšanas komplektu?

JĀ!

Es ieguvu 2-3 toņus gaišākus zobus, pabeidzot pilnu zobu balināšanas kursu ar šo komplektu. 

Bez sāpēm, bez nepatīkamām sajūtām, baudot savu māju komfortu!

Es arī iepriekš nesūdzējos par savu zobu toni, tāpēc rezultāti nav nekādi MEGA. Jo tumšākā tonī jūsu zobi būs sākumā, jo labāki rezultāti tiks sasniegti. 

Komplekta pamācībā ir norādīts, ka balināšanas gēls pietiek 5 reizēm, bet man izdevās veikt 7 balināšanas procedūras ar komplektā ietilpstošo 10ml gēlu.

Ļoti patika, ka šajā komplektā ietilpst pielāgojamas kapes (jāpamērcē karstā ūdenī un jāpiespiež zobiem), kas noteikti padara balināšanas procesu efektīvāku, jo gēls pielīp pie zobiem un tam nevar piekļūt siekalas.

Komplektā ietilpst arī LED gaisma, kas aktivizē balināšanas gēlu un ir jātur mutē visu procedūras laiku.

Man ļoti, ļoti interesēja, vai zobu balināšanas komplekts bez ūdeņraža peroksīda var strādāt, tādēļ cītīgi dokumentēju progresu vienā apgaismojumā un leņķī (ticu, ka šādi var iegūt visuzskatāmākos rezultātus). Detalizētu salīdzinājumu varat apskatīt bildē zemāk.

Kā jau minēju, rezultāti nav iespaidīgi, bet esmu pārliecinājies, ka šis komplekts strādā un neizraisa zobu jutīgumu. Papildus tam, ļoti patika šī komplekta ērtums – tajā ietilpst maciņš, kā arī kārbiņa kapēm. 

Kā arī cena šim komplektam ir ļoti adekvāta – 45 eiro. Pēctam ir iespējams iegādāties papildus gēlu un lietot šo pašu komplektu ar kapēm atkārtoti.

Profesionālās zobu balināšanas izmaksas ir 200-300 eiro, un, cik atceros, rezultāti nebija ievērojami labāki. 

pirms-pec zobu balināšanas