Lielākā daļa cilvēku labi zina, ka smēķēšanai ir slikta ietekme uz mūsu dzīvi un veselību. Smēķēšanas galvenās blakusparādības ir virkne veselības problēmu, no kurām dažas var izrādīties letālas. Mēs ļoti ceram, ka tas ir pietiekams iemesls, lai atteiktos no šī sliktā ieraduma. Vēl viens iemesls, kas var iedvesmot jūs atteikties no ieraduma, ir smēķēšanas ietekme uz jūsu izskatu.

Ir pierādīts, ka smēķēšana ir saistīta ar agrīnu ādas novecošanos un grumbu veidošanos, kā arī ar zobu krāsas maiņu.

Lielākā daļai cilvēku nevēlas, lai katru reizi, kad viņi runā, smaida, smejas vai ēd, būtu jāparāda savi dzeltenie zobi, un tas motivē atmest smēķēšanu.

Protams, ja jūs atmetīsiet smēķēšanu, Jūs sapratīsiet, ka zobu krāsa, kas tika iegūta no tabakas joprojām ir problēma, tāpēc, kad būsiet atmetis nelāgo ieradumu, jums būs jāmeklē veidi, kā iegūt baltākus zobus. Labā ziņa ir tā, kad Jūs būsiet atguvuši savu zobu dabīgo krāsu vai pat ieguvuši gaišākus zobus, Jums nebūs jāuztraucas, ka tabaka un nikotīns atkal sabojās to krāsu.

Padomi, kā balināt zobus pēc smēķēšanas atmešanas

Kad esat atmetis smēķēšanu, jūs noteikti vēlēsieties atgūt savu zobu dabīgo, balto krāsu. Pēc smēķēšanas atmešanas zobu baltumu var atjaunot vairākos veidos, tostarp:

Izmantojiet balinošo zobu pastu: ja vēlaties palīdzēt atjaunot zobu baltumu, ieguldiet 5-7 eiro augstas kvalitātes balinošā zobu pastā. Tas palīdzēs pakāpeniski atjaunot daļu šī baltuma, lai gan nevajadzētu gaidīt brīnumus. Šis ir produkts, kuram vajadzētu būt daļai no jūsu balto zobu atgūšanas procesa, nevis kā vienīgā līdzekļa zobu izbalināšanai.

Izmantojiet mājas zobu balināšanas komplektu: lielisks veids, kā atjaunot zobu baltumu pēc smēķēšanas atmešanas, ir mājas zobu balināšanas komplekta izmantošana. Tas ir viegli lietojams, un tās var būtiski mainīt jūsu zobu izskatu un krāsu. Pārliecinieties, ka izmantojat drošu un dabīgu produktu, kas nesatur peroksīdu, jo pretējā gadījumā jūs varētu sabojāt zobus un smaganas.

Baudiet veselīgu uzturu: lietojot veselīgu uzturu, Jūs varat uzlabot zobu stāvokli un krāsu. Ir daži pārtikas produkti, kurus varat ēst kā daļu no diētas, lai uzlabotu baltumu, tostarp zemenes, burkāni un brokoļi.

Lai nodrošinātu baltu zobu ilgstošu saglabāšanos, pretojieties kārdinājumam atsākt smēķēšanu!

SmaidaFabrika.lv veikalā Jūs atradīsiet visus nepieciešamos produktus, lai atgūtu savu pievilcīgo smaidu pēc smēķēšanas atmešanas. Mūsu piedāvājumā ir gan balinošās zobu pastas, gan mājas zobu balināšanas komplekti, kas nesatur ūdeņraža peroksīdu un nodrošina saudzīgu zobu balināšanu mājas apstākļos.